Kontakt HOVEDKONTOR Østerrike

Kalcher Alois
Alois Kalcher | Key Account Manager Austria
Telefonen +43 7752 919-315
Mobil +43 664 80 919 315
FAKS +43 7752 919-44315
alois.kalcher@wintersteiger.at
Emanuel Mayringer | Technical Customer Service
Germany & Export
Telefonen +49 3628 66399 1971
Mobil +43 664 80 919 355
FAKS +43 7752 919-44355
emanuel.mayringer@wintersteiger.at
Franz Hartl | Technical Sales Austria
Tirol, Vorarlberg
Mobil +43 664 308 8264
FAKS +43 7752 919-44386
franz.hartl@wintersteiger.at
Christian Gruber | Technical Sales Austria
Salzburg, Tyrol, Carinthia, Styria ZIP: 5000-5199, 5400-5999, 8000-8599, 8800-8899, 9xxx
Mobil +43 664 180 0933
FAKS +43 7752 919-44385
christian.gruber@wintersteiger.at
Franz Schlager | Head of Sales Austria and Germany
SPORTS
Telefonen +43 7752 919-305
FAKS +43 7752 919-44305
franz.schlager@wintersteiger.at
Arno Jandl | Head of Sales Austria, Germany
BOOTDOC / HOTRONIC
Markus Hochleitner | Area Sales Manager Austria West
BOOTDOC/HOTRONIC
Klaus Rotheneder | Area Sales Manager Austria East
BOOTDOC/HOTRONIC
Michael Lintschinger | Sales Depot and Rental
Cable Cars and Tourism/ Hotel business, Head of Project Management Shop and Rental
Telefonen +43 664 88 16 6878
michael.lintschinger@wintersteiger.com
Christian Hinterschweiger | Sales Depot and Rental Tourism/ Hotel business
Project Management Rental, Shop and Depot
Telefonen +43 664 80 919 384
Mobil +43 664 80 919 384
christian.hinterschweiger@wintersteiger.at
Karin Mairhofer | Customer Service Austria
Upper Austria, Lower Austria, Burgenland, Styria, Carinthia, East Tyrol, Salzburg and Vienna
Telefonen +43 7752 919-389
karin.mairhofer@wintersteiger.at
Karin Wöllinger | Customer Service Austria
Upper Austria, Lower Austria, Burgenland, Styria, Carinthia, East Tyrol, Salzburg and Vienna
Telefonen +43 7752 919-308
karin.woellinger@wintersteiger.at
Jonathan Schmid | Customer Service
Tyrol, Vorarlberg
Telefonen +43 7752 919-302
FAKS +43 7752 919 44-302
jonathan.schmid@wintersteiger.at
Franz Zeppetzauer | Head of Technical Customer Service
Export
Telefonen +43 7752 919-320
FAKS +43 7752 919 44-320
franz.zeppetzauer@wintersteiger.at
Support Hotline for Austria | from Friday 16:00 - 20:00 h, Saturday/Sunday/Holiday 08:00 -12:00 h and 13:30 – 20:00 h (from beginning December until Easter)
Telefonen 0900 47 00 27
Florian Finkenzeller | Technical Customer Service Austria
Upper Austria, Lower Austria, Vienna, Burgenland, Styria, Carinthia, East Tyrol, Salzburg
Telefonen +43 7752 919-301
florian.finkenzeller@wintersteiger.at
Thomas Neulentner | Technical Customer Service Austria
Tyrol, Vorarlberg
Telefonen +43 7752 919-318
Mobil +43 7752 919 44-318
FAKS +43 7752 919 44-318
thomas.neulentner@wintersteiger.at
Alexander Badegruber | Technical Customer Service
Easystore Rental Systems and Depot
Telefonen +43 7752 919-376
alexander.badegruber@wintersteiger.at
Hotline Easyrent IT | Summer season from May to September: Monday to Thursday 8:30 to 12:00 and 13:00 - 17:30, Friday 8:30 to 12:00
Additionally NEW from June 2021: Friday 13:00 - 17:30 and Saturday 08:30 - 12:00; Winter season from October to April: Monday to Sunday and public holidays 8:00 to 18:00
Telefonen +43 7752 919-344
easyrent@wintersteiger.at
Ing. Bernd Ihle | Linemanagement IT Easyrent (Rental Software), Key Account Easyrent
Location: 6780 Bartholomäberg, Rätikonweg 6 (Vorarlberg / Austria)
Telefonen +43 7752 919-381
bernd.ihle@wintersteiger.at
Arno Dietrich | Support Easyrent Customers Vorarlberg, Tyrol
Location: 6780 Bartholomäberg, Rätikonweg 6 (Vorarlberg / Austria)
Telefonen +43 7752 919-383
arno.dietrich@wintersteiger.at
Jessica Kuntner | Support Easyrent Customers
Location: 6780 Bartholomäberg, Rätikonweg 6 (Vorarlberg / Austria)
Sveits, Tirol, Vorarlberg
Telefonen +43 7752 919-358
jessica.kuntner@wintersteiger.at
Marc Grohs | Support Easyrent Customers Vorarlberg, Tyrol
Location: 6781 Bartholomäberg, Rätikonweg 6 (Vorarlberg / Austria)
Telefonen +43 7752 919-805
marc.grohs@wintersteiger.at
Thomas Scharnböck | Support Easyrent Customers Salzburg, Carinthia, East Tyrol
Location: 4910 Ried im Innkreis (Upper Austria / Austria)
Telefonen +43 7752 919-269
thomas.scharnboeck@wintersteiger.at
Gernot Chalupsky | Support Easyrent Customers Upper Austria, Lower Austria, Vienna, Styria, Burgenland, Germany, Export
Location: 4910 Ried im Innkreis (Upper Austria / Austria)
Telefonen +43 7752 919-341
gernot.chalupsky@wintersteiger.at
Fabian Zahrer | Support Easyrent Customers Germany, Switzerland
Location: 4910 Ried im Innkreis (Upper Austria / Austria)
Telefonen +43 7752 919-352
fabian.zahrer@wintersteiger.at
Josef Siegetsleitner | Software Development Easyrent
Location: 4910 Ried im Innkreis (Upper Austria / Austria)
Zeilinger Elisabeth | Software Development Easyrent
Location: 4910 Ried im Innkreis (Upper Austria / Austria)
Daria Buzic | Software Development Easyrent
Location: 4910 Ried im Innkreis (Upper Austria / Austria)
Markus Lorber | Software Development Easyrent
Location: 4910 Ried im Innkreis (Upper Austria / Austria)
Peter Hrouda | Software Development Easyrent
Location: 6780 Bartholomäberg, Rätikonweg 6 (Vorarlberg / Austria)
Orders & delivery information BOOTDOC / HOTRONIC |
Telefonen +43 7752 919 337
bootdoc@wintersteiger.at
Arno Jandl | Head of Sales Austria, Germany
BOOTDOC / HOTRONIC
Klaus Rotheneder | Area Sales Manager Austria East
BOOTDOC/HOTRONIC
Markus Hochleitner | Area Sales Manager Austria West
BOOTDOC/HOTRONIC
Martina Feischl | Orders & delivery information
BOOTDOC / HOTRONIC
Telefonen +43 7752 919-703
sales@boot-doc.com
Bettina Suntinger
Bettina Suntinger | Orders & delivery information
BOOTDOC / HOTRONIC
Telefonen +43 7752 919-704
sales@boot-doc.com
Silvio Haslinger | Head of Marketing & Communication SPORTS
Dette nettstedet benytter informasjonskapsler. Du finner mer informasjon om dette samt om rettighetene som bruker i personvernerklæringen vår. Klikk på "Jeg godtar alle informasjonskapsler" for å akseptere alle informasjonskapsler (inkludert fra tredjeparter) og for å besøke nettstedet vårt direkte, eller klikk på "%Innstillinger for informasjonskapsler" for å administrere informasjonskapslene selv.
Innstillinger for informasjonskapsler

Her kan du se eller endre innstillingene for informasjonskapsler for forskjellige verktøy som brukes på dette domenet og dets underdomener.

Teknisk nødvendige informasjonskapsler for grunnleggende funksjoner på nettstedet. En * viser et mulig prefiks eller suffiks.
Disse informasjonskapslene lar deg bruke bestemte områder. En * viser et mulig prefiks eller suffiks.
Du kan definere innstillingene for målrettede informasjonskapsler her.