Contacts Headquarters Austria

Max Bachmann | Head of Sales
Telefon +43 7752 919 388
max.bachmann@wintersteiger.at
Mark Chang | Area Sales Manager
Azja Południowo-Wschodnia
Telefon +65 961 554 66
markchang@wintersteiger.com.sg
Johann Brenneis | Area Sales Manager
Afryka, Bliski i Środkowy Wschód, Bułgaria, Czechy, Hiszpania, Indie, Pakistan, Państwa Bałtyckie, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Węgry
Telefon +43 7752 919-350
Fax +43 7752 919-44350
johann.brenneis@wintersteiger.at
Gerald Dallinger | Area Sales Manager
Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Dania, Grecja, Kosowo, Macedonia, Polska, Serbia, Skandynawia, Słowenia, Turcja
Telefon +43 7752 919 479
Tel. kom. +43 664 80 919 479
gerald.dallinger@wintersteiger.at
Daniela Pozzan | Area Sales Manager
Europa, Francja, Włochy
Telefon +43 7752 919-346
Fax +43 7752 919-44346
daniela.pozzan@wintersteiger.at
Johannes Schachinger | Area Sales Manager
Ameryka Południowa i Środkowa, Beneluks, Brazylia, Irlandia, Wielka Brytania i Irlandia Północna
Telefon +43 7752 919-580
Tel. kom. +43 664 80919 580
Fax +43 7752 919 58
johannes.schachinger@wintersteiger.at
Franz Vöcklinger | Area Sales Manager
Austria, Federacja Rosyjska, Niemcy, WNP
Telefon +43 7752 919-343
Fax +43 7752 919-44343
franz.voecklinger@wintersteiger.at
Andreas Holzinger | Head of Customer Service
Telefon +43 7752 919 326
andreas.holzinger@wintersteiger.at
Jürgen Duft
Jürgen Duft | Customer Service
Telefon -43 7752 919-387
Fax +43 7752 919-44387
juergen.duft@wintersteiger.at
Martina Kahr
Martina Kahr | Customer Service
Telefon +43 7752 919-247
Fax +43 7752 919-44247
martina.kahr@wintersteiger.at
Linda Rabengruber
Linda Rabengruber | Customer Service
Telefon +43 7752 919-340
Fax +43 7752 919-44340
linda.rabengruber@wintersteiger.at
Jonas Reisecker | Customer Service
Telefon +43 7752 919-348
jonas.reisecker@wintersteiger.at
Reinhard Rachbauer | Area Sales Manager
Head of Sales Saw Blades
Telefon +43 7752 919-364
Fax +43 7752 919-44364
reinhard.rachbauer@wintersteiger.at
Tobias Geißler | Area Sales Manager
Band Saw Blades Austria, Germany, Switzerland
Telefon +49 3628 66399 1916
Tel. kom. +49 173 588 77 84
tobias.geissler@wintersteiger.at
WINTERSTEIGER Sägen GmbH | Alfred-Ley-Straße 7
D-99310 Arnstadt, DEUTSCHLAND
Telefon +49 3628 66399-0
Fax +49 3628 66399-1951
sales@wintersteiger.de
Veronika Erben | Customer Service Band Saw Blades
Telefon +49 3628 66399-1911
sales@wintersteiger.de
Torsten Rogge | Customer Service Band Saw Blades
Telefon +49 3628 66399-0
sales@wintersteiger.de
Robert Gadermeir | Head of Technical Customer Service WOODTECH
Telefon +43 7752 919-342
Fax +43 7752 919-44342
robert.gadermeir@wintersteiger.at
Harald Bleckenwegner | Technical Customer Service
Telefon +43 7752 919-373
Fax +43 7752 919-44372
harald.bleckenwegner@wintersteiger.at
Florian Hamminger | Technical Customer Service
Telefon +43 7752 919-372
Fax +43 7752 919-44372
florian.hamminger@wintersteiger.at
Christoph Hütter | Technical Customer Service
Telefon +43 7752 919-342
Fax +43 7752 919-44342
christoph.huetter@wintersteiger.at
Na tej stronie internetowej są stosowane pliki cookie – więcej informacji na ten temat oraz o Twoich prawach jako użytkownika znajdziesz w naszej deklaracji w sprawie ochrony danych . Wybierz opcję „Zgadzam się na wszystkie pliki cookie”, aby zaakceptować wszystkie pliki cookie (także te, które pochodzą od innych podmiotów) i od razu przejść na naszą stronę internetową, albo kliknij „Ustawienia plików cookie” , aby samemu zarządzać plikami cookie.
Ustawienia plików cookie

Tutaj możesz sprawdzić i ewentualnie zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które są stosowane w tej domenie i innych powiązanych domenach.

Pliki cookie niezbędne z przyczyn technicznych, pozwalające na realizowanie podstawowych funkcji strony. Znak gwiazdki (*) wskazuje na możliwy prefiks lub sufiks.
Te pliki cookie pozwalają na korzystanie z określonych funkcjonalności strony. Znak gwiazdki (*) wskazuje na możliwy prefiks lub sufiks.
Tutaj można dokonać własnych ustawień dotyczących plików cookie pełniących określone funkcje na naszych stronach.