Fritz Hoeckner | President
Telefon (801) 924-5702
Tel. kom. (801) 509-3619
Fax (801) 355-6541
fritz.hoeckner@wintersteiger.com
Jason Fry | Sales & Service Representative
Based in TN
Tel. kom. (801)-550-4878
jason.fry@wintersteiger.com
Chris Behn | Sales & Service
Based in VT
Tel. kom. (801) 209-3341
chris.behn@wintersteiger.com
Jason Buttery | Service manager
Telefon (801) 924-5717
Tel. kom. (801) 556-1965
Fax (801) 355-6541
jason.buttery@wintersteiger.com
Jill Burke | Customer Service Manager
Telefon (801) 924-5707
Fax (801) 355-6541
jill.burke@wintersteiger.com
Dan Adsitt | Saw Blade Maintenance
Telefon (801) 924-5725
Fax (801) 355-6541
dan.adsitt@wintersteiger.com
Na tej stronie internetowej są stosowane pliki cookie – więcej informacji na ten temat oraz o Twoich prawach jako użytkownika znajdziesz w naszej deklaracji w sprawie ochrony danych . Wybierz opcję „Zgadzam się na wszystkie pliki cookie”, aby zaakceptować wszystkie pliki cookie (także te, które pochodzą od innych podmiotów) i od razu przejść na naszą stronę internetową, albo kliknij „Ustawienia plików cookie” , aby samemu zarządzać plikami cookie.
Ustawienia plików cookie

Tutaj możesz sprawdzić i ewentualnie zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które są stosowane w tej domenie i innych powiązanych domenach.

Pliki cookie niezbędne z przyczyn technicznych, pozwalające na realizowanie podstawowych funkcji strony. Znak gwiazdki (*) wskazuje na możliwy prefiks lub sufiks.
Te pliki cookie pozwalają na korzystanie z określonych funkcjonalności strony. Znak gwiazdki (*) wskazuje na możliwy prefiks lub sufiks.
Tutaj można dokonać własnych ustawień dotyczących plików cookie pełniących określone funkcje na naszych stronach.