Gilles Fournier | Directeur général
Stéphane Thibaud | Directeur Commercial
Telefonen +33 4 79 25 12 90
Mobil +33 6 78 43 87 16
stephane.thibaud@skid-wintersteiger.com
Christine Provino | Assistante Commerciale
Paris, Nord, Bretagne, Savoie (Maurienne, Basse Tarentaise, Vallées des Bellevilles, Bassin Chambérien)
Telefonen +33 4 79 25 65 03
christine.provino@skid-wintersteiger.com
Djamel Baabaa | Technico-Commercial
Paris, Nord, Bretagne, Savoie (Maurienne, Basse Tarentaise, Vallées des Bellevilles, Bassin Chambérien)
Mobil +33 6 72 14 33 94
djamel.baabaa@skid-wintersteiger.com
Hélène Bocquin | Assistante Commerciale
Est, Haute-Savoie et Ain (Charmonix), Savoie (Haute Tarentaise, Beaufortain), Centre
Telefonen +33 4 79 25 67 54
FAKS +33 4 79 25 11 61
helene.bocquin@skid-wintersteiger.com
Olivier Dubourjal | Technico-Commercial
Est, Haute-Savoie et Ain (Charmonix), Savoie (Haute Tarentaise, Beaufortain)
Yvonne Palluel | Assistante Commerciale
Sud-Est, Sud-Ouest, Andorre
Telefonen +33 4 79 25 62 77
FAKS +33 4 79 25 11 61
yvonne.palluel@skid-wintersteiger.com
Eric Occelli | Technico-Commercial
Sud-Est
Telefonen +33 6 07 44 13 63
FAKS +33 4 76 08 41 68
eric.occelli@gmail.com
Bastien Laurent | Technico-Commercial Drytech
Sud-Ouest, Andorre, Centre
Mobil +33 06 80 45 71 20
bastien.laurent@skid-wintersteiger.com
Support Hotline
Telefonen +33 6 72 09 17 37
Laurent Dupret | Responsable Easyrent
Telefonen +33 4 79 25 12 14
Mobil +33 6 74 43 20 31
laurent.dupret@skid-wintersteiger.com
Elisa Noz | Technicienne Easyrent
Telefonen +33 4 79 25 62 50
Elisa.noz@skid-wintersteiger.com
Karine Pinto | Technico-Commercial easyrent
Telefonen +33 4 79 25 62 50
Mobil +33 6 80 04 65 89
Karine.pinto@skid-wintersteiger.com
Pierre Caillat | Chef des ventes
BOOTDOC/HOTRONIC
Telefonen +33 6 16 48 54 58
pierre.caillat@skid-wintersteiger.com
Stéphane Salvador | Service commercial
BOOTDOC/HOTRONIC
Telefonen +33 6 32 37 34 08
stephane.salvador@skid-wintersteiger.com
Valentin Pereira | Ventes France
BOOTDOC/HOTRONIC
Gael Guyonnet | Chef des ventes Drytech
Mobil +33 6 80 04 56 23
gael.guyonnet@skid-wintersteiger.com
Yvonne Palluel | Assistante Commerciale Drytech
Telefonen +33 4 79 25 62 77
FAKS +33 4 79 25 11 61
yvonne.palluel@skid-wintersteiger.com
Bastien Laurent | Technico-Commercial Drytech
Telefonen +33 06 80 45 71 20
bastien.laurent@skid-wintersteiger.com
Erwan Pichat | Technico-Commercial Drytech
Telefonen +33 6 23 97 14 24
Erwan-pichat@skid-wintersteiger.com
Mathieu Parizot | Directeur Technique
Telefonen +33 4 79 25 62 74
Mobil +33 6 82 84 43 59
mathieu.parizot@skid-wintersteiger.com
Tony Rossignuolo | Gestionnaire hotline SAV
Telefonen +33 4 79 25 64 06
Mobil +33 6 79 46 82 89
tony.rossignuolo@skid-wintersteiger.com
Olivier Servoin | Gestionnaire hotline SAV
Telefonen +33 4 79 25 64 06
Mobil +33 6 72 51 80 07
olivier.servoin@skid-wintersteiger.com
N° direct Service Après Vente
Telefonen +33 4 79 25 64 06
Dette nettstedet benytter informasjonskapsler. Du finner mer informasjon om dette samt om rettighetene som bruker i personvernerklæringen vår. Klikk på "Jeg godtar alle informasjonskapsler" for å akseptere alle informasjonskapsler (inkludert fra tredjeparter) og for å besøke nettstedet vårt direkte, eller klikk på "%Innstillinger for informasjonskapsler" for å administrere informasjonskapslene selv.
Innstillinger for informasjonskapsler

Her kan du se eller endre innstillingene for informasjonskapsler for forskjellige verktøy som brukes på dette domenet og dets underdomener.

Teknisk nødvendige informasjonskapsler for grunnleggende funksjoner på nettstedet. En * viser et mulig prefiks eller suffiks.
Disse informasjonskapslene lar deg bruke bestemte områder. En * viser et mulig prefiks eller suffiks.
Du kan definere innstillingene for målrettede informasjonskapsler her.