Alle fordelene:

Norbert Meier | Area Sales Manager
Arabian Countries, Baltic States, China, Czech Republic, Poland, Scandinavia, Spain
Telefonen +43 7752 919-307
FAKS +43 7752 919 44-307
norbert.meier@wintersteiger.at
Lorenzo Tertan | Area Sales Manager
Africa, Argentina, Asia, Australia, BENELUX, Bosnia-Herzegovina, Bulgaria, Chile, Denmark, Greece, Hungary, India, Island, Japan, Korea, New Zealand, Romania, Serbia, Slovenia, Turkey, Western Ukraine
Telefonen +43 7752 919-386
FAKS +43 7752 919 44-386
lorenzo.tertan@wintersteiger.at
Manuel Stämpfl | Head of Customer Service SPORTS
Telefonen +43 7752 919-345
manuel.staempfl@wintersteiger.at
Monika Damberger | Customer Service
Belgium, Netherlands, Luxembourg, Denmark
Belgia, Danmark, De forente arabiske emirater, Italia, Kina, Luxemburg, Nederland, Romania
Telefonen +43 7752 919-313
FAKS +43 7752 919 44-313
monika.damberger@wintersteiger.at
Lisa Danecker | Customer Service
Bulgaria, Japan, Korea, Polen, Russland, Tsjekkia, Tyrkia, Ukraina, Ungarn
Telefonen +43 7753 919-324
FAKS +43 7752 919 44-324
lisa.danecker@wintersteiger.at
Elisabeth Lettner | Customer Service
Canada, Finland, Norway, Spain, Sweden, USA
Canada, Finland, Frankrike, Norge, Spania, Sverige, USA
Telefonen +43 7752 919-303
FAKS +43 7752 919 44-303
elisabeth.lettner@wintersteiger.at
Jonathan Schmid | Customer Service
Argentina, Australia, Chile, New Zealand, Slovenia
Argentina, Australia, Chile, New Zealand, Slovenia
Telefonen +43 7752 919-302
FAKS +43 7752 919 44-302
jonathan.schmid@wintersteiger.at
Brian Dötzlhofer | Technical Customer Service
Eksport
Telefonen +43 7752 919-330
brian.doetzlhofer@wintersteiger.at
Raphael Fellner | Technical Customer Service
Export
Telefonen +43 7752 919 349
Mobil +43 664 80 919 349
raphael.fellner@wintersteiger.at
Silvio Haslinger | Head of Marketing & Communication SPORTS
Dette nettstedet benytter informasjonskapsler. Du finner mer informasjon om dette samt om rettighetene som bruker i personvernerklæringen vår. Klikk på "Jeg godtar alle informasjonskapsler" for å akseptere alle informasjonskapsler (inkludert fra tredjeparter) og for å besøke nettstedet vårt direkte, eller klikk på "%Innstillinger for informasjonskapsler" for å administrere informasjonskapslene selv.
Innstillinger for informasjonskapsler

Her kan du se eller endre innstillingene for informasjonskapsler for forskjellige verktøy som brukes på dette domenet og dets underdomener.

Teknisk nødvendige informasjonskapsler for grunnleggende funksjoner på nettstedet. En * viser et mulig prefiks eller suffiks.
Disse informasjonskapslene lar deg bruke bestemte områder. En * viser et mulig prefiks eller suffiks.
Du kan definere innstillingene for målrettede informasjonskapsler her.