Kontakt Tyskland

Franz Schlager | Head of Sales Austria and Germany
SPORTS
Telefonen +43 7752 919-305
FAKS +43 7752 919-44305
franz.schlager@wintersteiger.at
Peter Maniak | Head of Sales Germany
PLZ: 0xxxx, 1xxxx, 2xxx
Mobil +49 174 349 41 37
FAKS +49 3628 66399 1973
peter.maniak@wintersteiger.at
Thomas Heinzelmann | Technical Sales Germany
PLZ: 30xxx - 37xxx, 5xxxx, 6xxxx, 7xxxx, 88xxx - 89xxx
Telefonen +49 7720 66 273
Mobil +49 174 349 41 31
FAKS +49 7720 958 292
thomas.heinzelmann@wintersteiger.at
Thomas Weber | Technical Sales Germany
ZIP: 4xxxx, 80xxx - 87xxx, 9xxxx
Telefonen +49 8344 921 815
Mobil +49 171 362 51 20
FAKS +49 8344 921 816
thomas.weber@wintersteiger.at
André Röthig | Sales & Technical Customer Service
PLZ: 0xxxx, 1xxxx, 20xxx - 25xxx, 29xxx, 38xxx - 39xxx
Telefonen +49 3628 66399 1936
Mobil +49 174 3494 134
FAKS +43 7752 919 52
andre.roethig@wintersteiger.de
Marcel Goemans | Sales & Technical Customer Service
PLZ: 26xxx - 28xxx, 4xxxx
Telefonen +49 3628 66399 1930
Mobil +49 174 349 41 33
marcel.goemans@wintersteiger.de
Michael Lintschinger | Sales Depot and Rental
Cable Cars and Tourism/ Hotel business, Head of Project Management Shop and Rental
Telefonen +43 664 88 16 6878
michael.lintschinger@wintersteiger.com
Monika Damberger | Customer Service
Germany
Telefonen +49 3628 66399 1970
FAKS +49 3628 66399 1973
monika.damberger@wintersteiger.at
Deutschland | Technical Customer Service
Germany
Tyskland
Telefonen +49 3628 66399 1971
FAKS +43 7752 919-44321
brian.doetzlhofer@wintersteiger.at
Alexander Badegruber | Technical Customer Service
Easystore Rental Systems and Depot
Telefonen +43 7752 919-376
alexander.badegruber@wintersteiger.at
Hotline Easyrent IT | Summer season from May to September: Monday to Thursday 8:30 to 12:00 and 13:00 - 17:30, Friday 8:30 to 12:00
Additionally NEW from June 2021: Friday 13:00 - 17:30 and Saturday 08:30 - 12:00; Winter season from October to April: Monday to Sunday and public holidays 8:00 to 18:00
Telefonen +43 7752 919-344
easyrent@wintersteiger.at
Gernot Chalupsky | Support Easyrent Customers Germany
Location: 4910 Ried im Innkreis (Upper Austria / Austria)
Telefonen +43 7752 919-341
gernot.chalupsky@wintersteiger.at
Jörg Hafen
Jörg Hafen | Support Easyrent Customers Germany
Location: 6780 Bartholomäberg, Rätikonweg 6 (Vorarlberg / Austria)
Telefonen +43 7752 919-503
joerg.hafen@wintersteiger.at
Arno Jandl | Head of Sales
BOOTDOC / HOTRONIC
Tommy Bobe (B.SPORTS) | Sales
Sachsen
Telefonen +49 151 17855155
tommy.bobe@yahoo.de
Bernd Oldenburg | Sales
Plz: 03001 – 03249, 04890 – 04939, 06390 – 06429, 06350 – 06389, 06810 – 06869, 38800 – 38899, 06430 – 06469, 23930 - 23999, 13001 – 19417, 39001 – 39649
Telefonen +49 171 723 79 41
b.oldenburg@magicsports-bo.de
Stefan Stannarius | Sales
Plz: 36401 – 36469, 37300 – 37359, 04580 – 04639, 06000 – 06429, 06510 – 06809, 07301 – 07989, 96500 – 96529, 98000 – 99998
Telefonen +49 172 371 57 81
handelsvertretung.stannarius@t-online.de
Thomas Heinzelmann | Sales
PLZ: 63xxx
Telefonen +49 7720 66 273
Mobil +49 174 349 41 31
FAKS +49 7720 958 292
thomas.heinzelmann@wintersteiger.de
Peter Hölzer | Sales, Trainings & Promotion
Deutschland Nord
Telefonen +49 171 990 24 11
peter@boot-doc.com
Tim-Florian Nagel | Sales, Trainings & Promotion, South Germany
Plz: 68001 – 68312, 68501 – 68549, 68601 – 68649, 68701 – 69518, 75001 – 79879
Telefonen +49 172 900 19 81
timmy@boot-doc.com
Marko Vogt | Sales
Niedersachsen, Hamburg, Bremen, Schleswig-Holstein
Mobil +49 172 862 2222
info@magic-sport.de
Thomas Weber | Sales
Bayern
Telefonen +49 8344 921 815
Mobil +49 171 362 51 20
FAKS +49 8344 921 816
thomas.weber@wintersteiger.de
Dette nettstedet benytter informasjonskapsler. Du finner mer informasjon om dette samt om rettighetene som bruker i personvernerklæringen vår. Klikk på "Jeg godtar alle informasjonskapsler" for å akseptere alle informasjonskapsler (inkludert fra tredjeparter) og for å besøke nettstedet vårt direkte, eller klikk på "%Innstillinger for informasjonskapsler" for å administrere informasjonskapslene selv.
Innstillinger for informasjonskapsler

Her kan du se eller endre innstillingene for informasjonskapsler for forskjellige verktøy som brukes på dette domenet og dets underdomener.

Teknisk nødvendige informasjonskapsler for grunnleggende funksjoner på nettstedet. En * viser et mulig prefiks eller suffiks.
Disse informasjonskapslene lar deg bruke bestemte områder. En * viser et mulig prefiks eller suffiks.
Du kan definere innstillingene for målrettede informasjonskapsler her.