Kontakt Tyskland

Peter Maniak | Head of Sales Germany
Mobil +49 174 349 41 37
Faxs +49 3628 66399 1973
peter.maniak@wintersteiger.at
Thomas Heinzelmann | Technical Sales Germany
ZIP: 5xxxx, 6xxxx, 7xxxx, 88xxx - 89xxx
Telefon +49 7720 66 273
Mobil +49 174 349 41 31
Faxs +49 7720 958 292
thomas.heinzelmann@wintersteiger.de
Thomas Weber | Technical Sales Germany
ZIP: 80xxx - 87xxx, 9xxxx
Telefon +49 8344 921 815
Mobil +49 171 362 51 20
Faxs +49 8344 921 816
thomas.weber@wintersteiger.de
André Röthig | Sales & Technical Customer Service
ZIP: 0xxxx, 1xxxx, 38xxx - 39xxx
Telefon +49 3628 66399 1936
Mobil +49 174 3494 134
Faxs +43 7752 919 52
andre.roethig@wintersteiger.de
Marcel Goemans | Sales & Technical Customer Service
ZIP: 2xxxx, 30xxx - 37xxx, 4xxxx
Telefon +49 3628 66399 1930
Mobil +49 174 349 41 33
marcel.goemans@wintersteiger.de
Monika Lapusch | Customer Service
Germany
Telefon +49 3628 66399 1970
Faxs +49 3628 66399 1973
monika.lapusch@wintersteiger.at
Deutschland | Technical Customer Service
Tyskland
Telefon +49 3628 66399 1971
Faxs +43 7752 919-44321
johannes.reich@wintersteiger.com
Hotline Easyrent IT | Summer season from May to September: Monday to Friday from 8:30 a.m. to 12:00 p.m. and 1:00 p.m. to 5:30 p.m. and Saturday from 8:30 a.m. to 12:00 p.m.
Winter season from October to April: Monday to Sunday and public holidays 8:00 a.m. to 6:00 p.m.
Telefon +43 7752 919-344
easyrent@wintersteiger.at
Gernot Chalupsky | Support Easyrent Customers Germany
Location: 4910 Ried im Innkreis (Upper Austria / Austria)
Telefon +43 7752 919-341
gernot.chalupsky@wintersteiger.com
Jörg Hafen
Jörg Hafen | Support Easyrent Customers Germany
Location: 6780 Bartholomäberg, Rätikonweg 6 (Vorarlberg / Austria)
Telefon +43 7752 919-503
joerg.hafen@wintersteiger.com
Bernd Oldenburg | Sales BOOTDOC / HOTRONIC
Brandenburg, Berlin, Mecklenburg-Western Pomerania
Telefon +49 171 723 79 41
b.oldenburg@magicsports-bo.de
Stefan Stannarius | Sales BOOTDOC / HOTRONIC
Thuringia
Telefon +49 172 371 57 81
handelsvertretung.stannarius@t-online.de
Peter Hölzer | Sales, Trainings & Promotion
Germany North
Telefon +49 171 990 24 11
peter@boot-doc.com
Tim-Florian Nagel | Sales, Trainings & Promotion, South Germany
Baden Württemberg, Allgäu and Swabia
Telefon +49 172 900 19 81
timmy@boot-doc.com
Marko Vogt | Sales BOOTDOC / HOTRONIC
ZIP: 20xxx – 29xxx, 34xxx, 38xxx, 48xxx - 49xxx
Mobil +49 172 862 2222
info@magic-sport.de
Thomas Hackl | Sales BOOTDOC / HOTRONIC
ZIP: 63xxx, 80xxx - 87xxx, 9xxxx
Mobil +49 152 043 50 514
thomas.hackl@wintersteiger.de
Dette nettstedet benytter informasjonskapsler. Du finner mer informasjon om dette samt om rettighetene som bruker i personvernerklæringen vår. Klikk på "Jeg godtar alle informasjonskapsler" for å akseptere alle informasjonskapsler (inkludert fra tredjeparter) og for å besøke nettstedet vårt direkte, eller klikk på "%Innstillinger for informasjonskapsler" for å administrere informasjonskapslene selv.
Innstillinger for informasjonskapsler

Her kan du se eller endre innstillingene for informasjonskapsler for forskjellige verktøy som brukes på dette domenet og dets underdomener.

Teknisk nødvendige informasjonskapsler for grunnleggende funksjoner på nettstedet. En * viser et mulig prefiks eller suffiks.
Du kan definere innstillingene for målrettede informasjonskapsler her.