Contact Headquarters Austria

Christopher Schiehauer | Head of Business Field SEEDMECH
Telefon +43 7752 919 332
Tel. kom. +43 664 80 919 332
christopher.schiehauer@wintersteiger.at
Andreas Egger | Global Key Account Manager
Telefon +43 7752 919 367
Tel. kom. +43 664 80 919 367
andreas.egger@wintersteiger.at
Sergei Zaretski | Area Sales Manager
Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Estonia, Federacja Rosyjska, Gruzja, Kazachstan, Kirgizja, Litwa, Łotwa, Mołdawia, Polska, Tadżykistan, Turkmenistan, Ukraina, Uzbekistan
Telefon +43 7752 919 325
Tel. kom. +43 664 80 919 325
sergei.zaretski@wintersteiger.at
Hannes Engl | Area Sales Manager
Algieria, Arabia Saudyjska, Australia, Egipt, Francja, Irak, Iran, Izrael, Jemen, Jordania, Kenia, Kuwejt, Liban, Libia, Maroko, Nowa Kaledonia, Nowa Zelandia, Oman, Pozostałe kraje Afryki, Republika Południowej Afryki, Senegal, Syria, Tunezja, Zimbabwe, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon +43 7752 919 368
Tel. kom. +43 664 80 919 368
hannes.engl@wintersteiger.at
Dominik Weinhäupl | Area Sales Manager
Albania, Austria, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Kosowo, Macedonia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Turcja, Węgry
Telefon +43 7752 919 361
Tel. kom. +43 664 80 919 361
dominik.weinhaeupl@wintersteiger.at
Christian Wimmleitner | Area Sales Manager
Dania, Finlandia, Hiszpania, Irlandia, Islandia, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania i Irlandia Północna, Włochy
Telefon +43 7752 919 363
Tel. kom. +43 664 80 919 363
christian.wimmleitner@wintersteiger.at
Patricio Figueroa Rossi | Area Sales Manager
Ameryka Południowa i Środkowa, Ameryka Północna
Telefon +43 7752 919 510
Tel. kom. +43 664 80 919 510
patricio.figueroarossi@wintersteiger.at
Daniel Trost | Area Sales Manager
Afganistan, Bangladesz, Bhutan, Brunei Darussalam, Chińska Republika Ludowa, Filipiny, Indie, Indonezja, Japonia, Kambodża, Korea Południowa, Korea Północna, Laos, Malediwy, Malezja, Mongolia, Myanmar (Birma), Nepal, Pakistan, Singapur, Sri Lanka, Tajlandia, Tajwan, Timor Wschodni, Wietnam
Tel. kom. +43 664 80 919 182
Fax +43 7752 919 57
daniel.trost@wintersteiger.at
Svenja Diehl | Sales & Project Management
Easy Breed Software
Telefon +49 174 1860942
svenja.diehl@wintersteiger.de
Maximilian Mayer | Sales & Project Management
Easy Breed Software
Telefon +49 174 1860942
maximilian.mayer@wintersteiger.de
Claudia Rager | Customer Service
Afganistan, Ameryka Północna, Chińska Republika Ludowa, Filipiny, Indie, Indonezja, Japonia, Kanada, Korea Południowa, Pakistan, Singapur, Tajlandia, Tajwan, Wietnam
Telefon +43 7752 919 333
Tel. kom. +43 664 80 919 333
Fax +43 7752 919 57
claudia.rager@wintersteiger.at
Maria Wieland | Customer Service
Albania, Austria, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Estonia, Grecja, Kosowo, Litwa, Łotwa, Macedonia, Polska, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Switzerland, Turcja, Węgry
Telefon +43 7752 919 335
Tel. kom. +43 664 80 919 335
Fax +43 7752 919 57
maria.wieland@wintersteiger.at
Johanna Wiesner | Customer Service
Algieria, Arabia Saudyjska, Belgia, Brazylia, Egipt, Holandia, Irak, Iran, Izrael, Jemen, Jordania, Kuwejt, Liban, Libia, Luksemburg, Maroko, Niemcy, Oman, Syria, Tunezja, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon +43 7752 919 378
Tel. kom. +43 664 80 919 378
Fax +43 7752 919 57
johanna.wiesner@wintersteiger.at
Martina Frauscher | Customer Service
Dania, Finlandia, Hiszpania, Islandia, Kenia, Norwegia, Portugalia, Pozostałe kraje Afryki, Republika Południowej Afryki, Senegal, Szwecja, Włochy, Zimbabwe
Telefon +43 7752 919 357
Fax +43 7752 919 57
martina.frauscher@wintersteiger.at
Vesna Zoricic | Customer Service
Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Chorwacja, Federacja Rosyjska, Gruzja, Inne kraje WNP, Kazachstan, Mołdawia, Serbia, Ukraina, Uzbekistan
Telefon +43 7752 919 514
Tel. kom. +43 664 80 919 514
Fax +43 7752 919 57
vesna.zoricic@wintersteiger.at
Michael Gaiswinkler | Customer Service
Argentyna, Australia, Boliwia, Chile, Ekwador, Francja, Irlandia, Kolumbia, Meksyk, Nowa Kaledonia, Nowa Zelandia, Paragwaj, Peru, Urugwaj, Wenezuela, Wielka Brytania i Irlandia Północna
Tel. kom. +43 664 80 919 813
michael.gaiswinkler@wintersteiger.at
Thomas Hippesroither | Head of Technical Customer Service
Hiszpania, Irlandia, Portugalia, Wielka Brytania i Irlandia Północna
Telefon +43 7752 919 515
Tel. kom. +43 664 80 919 515
thomas.hippesroither@wintersteiger.at
Frank Farkas | Technical Customer Service
Afganistan, Chińska Republika Ludowa, Filipiny, Indie, Indonezja, Japonia, Korea Południowa, Malezja, Myanmar (Birma), Pakistan, Singapur, Tajlandia, Tajwan, Wietnam
Telefon +43 7752 919 314
Tel. kom. +43 664 80 919 314
frank.farkas@wintersteiger.at
Klaus Dobrindt | Technical Customer Service
Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Czechy, Estonia, Federacja Rosyjska, Gruzja, Inne kraje WNP, Kazachstan, Litwa, Łotwa, Mołdawia, Słowacja, Słowenia, Switzerland, Ukraina, Uzbekistan, Włochy
Telefon +43 7752 919 331
Tel. kom. +43 664 80 919 331
klaus.dobrindt@wintersteiger.at
Ortfried Henzgen | Technical Customer Service
Niemcy
Telefon +49 36338 450881
Fax +49 36338 450889
ortfried.henzgen@wintersteiger.at
Patrick Mann | Technical Customer Service
Algieria, Arabia Saudyjska, Australia, Egipt, Francja, Irak, Iran, Izrael, Jemen, Jordania, Kenia, Kuwejt, Liban, Libia, Maroko, Nowa Kaledonia, Nowa Zelandia, Oman, Pozostałe kraje Afryki, Republika Południowej Afryki, Senegal, Syria, Tunezja, Zimbabwe, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon +43 7752 919 393
Tel. kom. +43 664 80 919 393
patrick.mann@wintersteiger.at
Josef Hargassner | Technical Customer Service
Ameryka Południowa i Środkowa, Ameryka Północna, Dania, Finlandia, Islandia, Norwegia, Szwecja
Telefon +43 7752 919 392
Tel. kom. +43 664 80 919 392
josef.hargassner@wintersteiger.at
Clemens Schneiderheinze | Technical Customer Service
Belgia, Holandia, Luksemburg
Telefon +49 3628 66399 1934
clemens.schneiderheinze@wintersteiger.de
Alexander Attenberger | Technical Customer Service
Polska, Rumunia, Węgry
Tel. kom. +43 664 80 919 163
alexander.attenberger@wintersteiger.at
Florian Ritzberger | Technical Customer Service
Albania, Austria, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Grecja, Kosowo, Macedonia, Serbia, Turcja
Tel. kom. +43 664 80 919 186
florian.ritzberger@wintersteiger.at
Na tej stronie internetowej są stosowane pliki cookie – więcej informacji na ten temat oraz o Twoich prawach jako użytkownika znajdziesz w naszej deklaracji w sprawie ochrony danych . Wybierz opcję „Zgadzam się na wszystkie pliki cookie”, aby zaakceptować wszystkie pliki cookie (także te, które pochodzą od innych podmiotów) i od razu przejść na naszą stronę internetową, albo kliknij „Ustawienia plików cookie” , aby samemu zarządzać plikami cookie.
Ustawienia plików cookie

Tutaj możesz sprawdzić i ewentualnie zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które są stosowane w tej domenie i innych powiązanych domenach.

Pliki cookie niezbędne z przyczyn technicznych, pozwalające na realizowanie podstawowych funkcji strony. Znak gwiazdki (*) wskazuje na możliwy prefiks lub sufiks.
Tutaj można dokonać własnych ustawień dotyczących plików cookie pełniących określone funkcje na naszych stronach.