Contact Headquarters Austria

Christopher Schiehauer | Head of Business Field SEEDMECH
Telefon +43 7752 919 332
Tel. kom. +43 664 80 919 332
christopher.schiehauer@wintersteiger.at
Andreas Egger | Global Key Account Manager
Telefon +43 7752 919 367
Tel. kom. +43 664 80 919 367
andreas.egger@wintersteiger.at
Sergei Zaretski | Area Sales Manager
Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Estonia, Federacja Rosyjska, Gruzja, Kazachstan, Kirgizja, Litwa, Łotwa, Mołdawia, Polska, Tadżykistan, Turkmenistan, Ukraina, Uzbekistan
Telefon +43 7752 919 325
Tel. kom. +43 664 80 919 325
sergei.zaretski@wintersteiger.at
Hannes Engl | Area Sales Manager
Algieria, Arabia Saudyjska, Australia, Egipt, Francja, Irak, Iran, Izrael, Jemen, Jordania, Kenia, Kuwejt, Liban, Libia, Maroko, Nowa Kaledonia, Nowa Zelandia, Oman, Pozostałe kraje Afryki, Republika Południowej Afryki, Senegal, Syria, Tunezja, Zimbabwe, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon +43 7752 919 368
Tel. kom. +43 664 80 919 368
hannes.engl@wintersteiger.at
Dominik Weinhäupl | Area Sales Manager
Albania, Austria, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chińska Republika Ludowa, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Kosowo, Macedonia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Turcja, Węgry
Telefon +43 7752 919 361
Tel. kom. +43 664 80 919 361
dominik.weinhaeupl@wintersteiger.at
Christian Wimmleitner | Area Sales Manager
Dania, Finlandia, Hiszpania, Irlandia, Islandia, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania i Irlandia Północna, Włochy
Telefon +43 7752 919 363
Tel. kom. +43 664 80 919 363
christian.wimmleitner@wintersteiger.at
Patricio Figueroa Rossi | Area Sales Manager
Ameryka Południowa i Środkowa, Ameryka Północna
Telefon +43 7752 919 510
Tel. kom. +43 664 80 919 510
patricio.figueroarossi@wintersteiger.at
Daniel Trost | Area Sales Manager
Afganistan, Bangladesz, Bhutan, Brunei Darussalam, Filipiny, Indie, Indonezja, Japonia, Kambodża, Korea Południowa, Korea Północna, Laos, Malediwy, Malezja, Mongolia, Myanmar (Birma), Nepal, Pakistan, Singapur, Sri Lanka, Tajlandia, Tajwan, Timor Wschodni, Wietnam
Tel. kom. +43 664 80 919 182
Fax +43 7752 919 57
daniel.trost@wintersteiger.at
Claudia Rager | Customer Service
Afganistan, Ameryka Północna, Argentyna, Boliwia, Chile, Chińska Republika Ludowa, Ekwador, Filipiny, Indie, Indonezja, Japonia, Kanada, Kolumbia, Korea Południowa, Meksyk, Pakistan, Paragwaj, Peru, Singapur, Tajlandia, Tajwan, Urugwaj, Wenezuela, Wietnam
Telefon +43 7752 919 333
Fax +43 7752 919 57
claudia.rager@wintersteiger.at
Maria Wieland | Customer Service
Albania, Austria, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Estonia, Grecja, Kosowo, Litwa, Łotwa, Macedonia, Polska, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Turcja, Węgry
Telefon +43 7752 919 335
Fax +43 7753 919 57
maria.wieland@wintersteiger.at
Johanna Wiesner | Customer Service
Algieria, Arabia Saudyjska, Belgia, Brazylia, Egipt, Holandia, Irak, Iran, Irlandia, Izrael, Jemen, Jordania, Kuwejt, Liban, Libia, Luksemburg, Maroko, Niemcy, Oman, Syria, Tunezja, Wielka Brytania i Irlandia Północna, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon +43 7752 919 378
Fax +43 7752 919 57
johanna.wiesner@wintersteiger.at
Martina Frauscher | Customer Service
Dania, Federacja Rosyjska, Finlandia, Hiszpania, Islandia, Kenia, Norwegia, Portugalia, Pozostałe kraje Afryki, Republika Południowej Afryki, Senegal, Szwecja, Włochy, Zimbabwe
Telefon +43 7752 919 357
Fax +43 7752 919 57
martina.frauscher@wintersteiger.at
Vesna Zoricic | Customer Service
Armenia, Australia, Azerbejdżan, Białoruś, Chorwacja, Gruzja, Inne kraje WNP, Kazachstan, Mołdawia, Nowa Kaledonia, Nowa Zelandia, Serbia, Ukraina, Uzbekistan
Telefon +43 7752 919 514
Tel. kom. +43 664 80 919 514
Fax +43 7752 919 57
vesna.zoricic@wintersteiger.at
Franz Bauchinger | Technical Customer Service
Albania, Austria, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Grecja, Kosowo, Macedonia, Serbia, Turcja
Telefon +43 7752 919 366
franz.bauchinger@wintersteiger.at
Klaus Dobrindt | Technical Customer Service
Czechy, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Węgry
Telefon +43 7752 919 331
klaus.dobrindt@wintersteiger.at
Frank Farkas | Technical Customer Service
Afganistan, Chińska Republika Ludowa, Filipiny, Indie, Indonezja, Japonia, Korea Południowa, Malezja, Myanmar (Birma), Pakistan, Singapur, Tajlandia, Tajwan, Wietnam
Telefon +43 7752 919 314
frank.farkas@wintersteiger.at
Josef Hargassner | Technical Customer Service
Ameryka Południowa i Środkowa, Ameryka Północna
Telefon +43 7752 919 392
josef.hargassner@wintersteiger.at
Patrick Mann | Technical Customer Service
Algieria, Arabia Saudyjska, Australia, Egipt, Francja, Irak, Iran, Izrael, Jemen, Jordania, Kenia, Kuwejt, Liban, Libia, Maroko, Nowa Kaledonia, Nowa Zelandia, Oman, Pozostałe kraje Afryki, Republika Południowej Afryki, Senegal, Syria, Tunezja, Zimbabwe, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon +43 7752 919 393
patrick.mann@wintersteiger.at
Thomas Mohr | Technical Customer Service
Dania, Finlandia, Hiszpania, Irlandia, Islandia, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania i Irlandia Północna, Włochy
Telefon +43 7752 919 334
thomas.mohr@wintersteiger.at
Sergej Puttinger | Technical Customer Service
Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Estonia, Federacja Rosyjska, Gruzja, Inne kraje WNP, Kazachstan, Litwa, Łotwa, Mołdawia, Polska, Ukraina, Uzbekistan
Telefon +43 7752 919 394
sergej.puttinger@wintersteiger.at
Ortfried Henzgen | Technical Customer Service
Belgia, Holandia, Luksemburg, Niemcy
Telefon +49 36338 450881
Fax +49 36338 450889
ortfried.henzgen@wintersteiger.at
Na tej stronie internetowej są stosowane pliki cookie – więcej informacji na ten temat oraz o Twoich prawach jako użytkownika znajdziesz w naszej deklaracji w sprawie ochrony danych . Wybierz opcję „Zgadzam się na wszystkie pliki cookie”, aby zaakceptować wszystkie pliki cookie (także te, które pochodzą od innych podmiotów) i od razu przejść na naszą stronę internetową, albo kliknij „Ustawienia plików cookie” , aby samemu zarządzać plikami cookie.
Ustawienia plików cookie

Tutaj możesz sprawdzić i ewentualnie zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które są stosowane w tej domenie i innych powiązanych domenach.

Pliki cookie niezbędne z przyczyn technicznych, pozwalające na realizowanie podstawowych funkcji strony. Znak gwiazdki (*) wskazuje na możliwy prefiks lub sufiks.
Te pliki cookie pozwalają na korzystanie z określonych funkcjonalności strony. Znak gwiazdki (*) wskazuje na możliwy prefiks lub sufiks.
Tutaj można dokonać własnych ustawień dotyczących plików cookie pełniących określone funkcje na naszych stronach.