Contact USA Head Office

Fritz Hoeckner | President
Telefon (801) 924-5702
Tel. kom. (801) 509-3619
Fax (801) 355-6541
fritz.hoeckner@wintersteiger.com
Peter Hofpointner | Sales Manager
Telefon (801) 384 3323
Tel. kom. (801) 231 2024
Fax (801) 355 6541
peter.hofpointner@wintersteiger.com
Bill Kinney | Sales/Service Representative
USA West & East Coast
Telefon (801) 924-5718
Tel. kom. (801) 201-4826
bill.kinney@wintersteiger.com
Sam Maddox | Sales/Service Representative
USA West & East Coast
Telefon (801) 231 4703
sam.maddox@wintersteiger.com
Jill Burke | Customer Service Manager
Telefon (801) 924-5707
Fax (801) 355-6541
jill.burke@wintersteiger.com
Jeff Dehart | Customer Service
Telefon (801) 924 5729
jeff.dehart@wintersteiger.com
Na tej stronie internetowej są stosowane pliki cookie – więcej informacji na ten temat oraz o Twoich prawach jako użytkownika znajdziesz w naszej deklaracji w sprawie ochrony danych . Wybierz opcję „Zgadzam się na wszystkie pliki cookie”, aby zaakceptować wszystkie pliki cookie (także te, które pochodzą od innych podmiotów) i od razu przejść na naszą stronę internetową, albo kliknij „Ustawienia plików cookie” , aby samemu zarządzać plikami cookie.
Ustawienia plików cookie

Tutaj możesz sprawdzić i ewentualnie zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które są stosowane w tej domenie i innych powiązanych domenach.

Pliki cookie niezbędne z przyczyn technicznych, pozwalające na realizowanie podstawowych funkcji strony. Znak gwiazdki (*) wskazuje na możliwy prefiks lub sufiks.
Te pliki cookie pozwalają na korzystanie z określonych funkcjonalności strony. Znak gwiazdki (*) wskazuje na możliwy prefiks lub sufiks.
Tutaj można dokonać własnych ustawień dotyczących plików cookie pełniących określone funkcje na naszych stronach.