Christian Thaler | Direttore generale WINTERSTEIGER Italia
Telefonen +39 0471 844 186
Mobil +39 335 7878510
FAKS +39 0471 188 1664
christian.thaler@wintersteiger.it
Marina Ramazzini | Contabilità
Telefonen +39 0471 845840
FAKS +39 0471 188 1664
marina.ramazzini@wintersteiger.it
Angela Pedratscher | Ordini, informazioni spedizioni ed altre informazioni commerciali
Telefonen +39 0471 844186
angela.pedratscher@wintersteiger.it
Lorenzo Paruta | Responsabile assistenza tecnica
Telefonen +39 0471 845 839
FAKS +39 0471 188 1664
lorenzo.paruta@wintersteiger.it
Melchior Oberbacher | Tecnico specializzato
Telefonen +39 0471 845 839
FAKS +39 0471 188 1664
melchior.oberbacher@wintersteiger.it
Rick Hylton | Tecnico specializzato
Telefonen +39 0471 845 839
FAKS +39 0471 188 1664
rick.hylton@wintersteiger.it
Pietro Colleselli | Tecnico specializzato
Telefonen +39 335 78 78 508
FAKS +39 0471 188 1664
pietro.colleselli@wintersteiger.it
Luca Pedevilla | Tecnico specializzato
Telefonen +39 0471 845 839
FAKS +39 0471 1881664
luca.pedevilla@wintersteiger.it
David Gruber | Tecnico specializzato
Telefonen +39 0471 845 839
FAKS +39 0471 188 1664
david.gruber@wintersteiger.it
Davide Segante | Tecnico specializzato
Telefonen +39 0471 845 839
FAKS +39 0471 188 1664
davide.segante@wintersteiger.it
Sem Valentini | Tecnico specializzato
Telefonen +39 0471 845 841
FAKS +39 0471 188 1664
sem.valentini@wintersteiger.it
Piero Bertiglia | Agente
Piemonte, Valle d'Aosta, Liguria e provincie LO, MI, PV, VA
Telefonen +39 345 753 3583
piero.bertiglia@gmail.com
Enrico Negrini | Agente
Lombardia (escl. LO, MI, PV, VA)
Telefonen +39 335 666 7930
enrico.negrini@libero.it
Riccardo Righetti | Agente
Emilia Romagna, Toscana, Marche, Abruzzo, Molise, Lazio
Telefonen +39 347 3223270
info@richisport.com
Alberto Solari | Agente
Veneto e Friuli Venezia Giulia (escl. BL)
Telefonen +39 335 701 3105
solarialb@gmail.com
Christian Thaler | Agente
Trentino Alto Adige e provincie BL, VR
Telefonen +39 0471 844 186
Mobil +39 335 78 78 510
FAKS +39 0471 188 1664
christian.thaler@wintersteiger.it
Paolo Camerin | Responsabile Vendite
Telefonen +39 340 126 1957
paolo.camerin@wintersteiger.it
Piero Bertiglia | Agente
Piemonte, Valle d'Aosta, Liguria e provincie LO, MI, PV, VA
Telefonen +39 345 753 3583
piero.bertiglia@gmail.com
Enrico Negrini | Agente
Lombardia (escl. LO, MI, PV, VA)
Telefonen +39 335 666 7930
enrico.negrini@libero.it
Alberto Solari | Agente
Veneto e Friuli Venezia Giulia (escl. BL)
Telefonen +39 335 701 3105
solarialb@gmail.com
Stefano Saltari | Agente
Telefonen +39 335 784 4253
saltari@snowline.it
Christian Thaler | Agente
Trentino Alto Adige
Telefonen +39 0471 844 186
Mobil +39 335 7878510
FAKS +39 0471 188 1664
christian.thaler@wintersteiger.it
Dette nettstedet benytter informasjonskapsler. Du finner mer informasjon om dette samt om rettighetene som bruker i personvernerklæringen vår. Klikk på "Jeg godtar alle informasjonskapsler" for å akseptere alle informasjonskapsler (inkludert fra tredjeparter) og for å besøke nettstedet vårt direkte, eller klikk på "%Innstillinger for informasjonskapsler" for å administrere informasjonskapslene selv.
Innstillinger for informasjonskapsler

Her kan du se eller endre innstillingene for informasjonskapsler for forskjellige verktøy som brukes på dette domenet og dets underdomener.

Teknisk nødvendige informasjonskapsler for grunnleggende funksjoner på nettstedet. En * viser et mulig prefiks eller suffiks.
Disse informasjonskapslene lar deg bruke bestemte områder. En * viser et mulig prefiks eller suffiks.
Du kan definere innstillingene for målrettede informasjonskapsler her.