Kontakt USA Skiservice & Rental

Heather Smith | Customer Service
Telefonen (801) 924-5708
FAKS (801) 355-6541
heather.smith@wintersteiger.com
John Todd | Customer Service
Telefonen (800) 227-7440 x255
Mobil (801) 971-7573
FAKS (801) 355-6541
john.todd@wintersteiger.com
Wes Price | Sales Manager
Telefonen (801) 924-5734
Mobil (801) 518-4165
FAKS (801) 355-6541
wes.price@wintersteiger.com
Stan Woliner | Sales Manager - Key Accounts
Telefonen (801) 924-5726
Mobil (802) 343-2560
FAKS (802) 496-6164
stan.woliner@wintersteiger.com
Dan Normandeau | Sales Manager NY, NJ, PA, MI, OH
Sales MI, IN, OH, PA, NY, NJ
Telefonen (801) 924-5720, 802-496-6166
Mobil (802) 345-9245
FAKS (802) 496-6164
dan.normandeau@wintersteiger.com
Steve Baugh | Sales Rep Pacific Central
N. CA, N. NV
Mobil (530) 545-0069
steve.baugh@gmail.com
Steve Brock | Sales Rep Pacific Southwest
S.CA, AZ, S.NV.
Mobil (562) 682-3164
stevebrock2@verizon.net
Hardy Bodenheimer | Sales Rep Rocky Mountain
CO, NM, E.WY
Mobil (970) 376-4465
benchmarksales@hotmail.com
Matt Cassidy | Sales Rep Pacific Northwest
AK, WA, OR, ID, MT
Telefonen (206) 979-5721
Mobil (206) 979-5721
FAKS (425) 828-0606
matt.cassidy@comcast.net
Bill Ehmke | Sales Rep Western Great Lakes
ND, SD, NB, MN, IA, MO, UP, WI, IL
Telefonen (952) 936-0272
Mobil (612) 812-9822
FAKS (952) 936-0279
billehmke@comcast.net
Vinny Principe | Sales Rep Intermountain
UT, W.WY
Telefonen (307) 733 -5571
Mobil (307) 413-1565
FAKS (307) 733-0721
vinny@bresnan.net
Mike Lamb | Sales Rep Southeast
MD, VA, WV, KY, TN, NC, SC, GA, AL, MS, FL, DC
Telefonen (828) 263-0005
Mobil (770) 335-2850
FAKS (828) 263-0006
mlamb777@aol.com
Ray Skelton | Sales Rep Eastern Great Lakes
MI, IN, OH
Mobil (517) 290-0571
FAKS (517) 381-0465
rayskelton@sbcglobal.net
Chris Behn | Sales Rep New England
ME, NH, VT, MA, RI, CT
Telefonen (802) 496-6166
Mobil (801) 209-3341
chris.behn@wintersteiger.com
Jeremy Hodgson | Technical Services Manager
Telefonen (801) 924-5733
FAKS (801) 201-6898
jeremy.hodgson@wintersteiger.com
Mike Beers | Technician
Mid-Atlantic Region
Mobil (801) 652-3121
mike.beers@wintersteiger.com
Lee Collins | Technician
Western Region
Mobil (530) 604-7604
lee.collins@wintersteiger.com
Steve Fischer | Technician
North West Region
Mobil (801) 554-1668
steve.fischer@wintersteiger.com
Rob Fowler | Technician
South East Region, AZ, KS, NE, OK, TX, UT
Mobil (435) 901-1975
rob.fowler@wintersteiger.com
Brad Smith | Technician
Colorado
Mobil (385) 237-6515
brad.smith@wintersteiger.com
Eric Gregg | Technician
CO, NM
Mobil (303) 517-7351
eric.gregg@wintersteiger.com
Brent Johnson | Technician
Mid-West Region
Mobil (801) 231-4785
brent.johnson@wintersteiger.com
Daniel Pulling | Technician
New England Region
Mobil (801) 580-8204
dan.pulling@wintersteiger.com
John Puopolo | Technician
New England Region
Mobil (801) 244-3451
john.puopolo@wintersteiger.com
Kyle Pearson | In House Technician
Telefonen (866) 590-8977
kyle.pearson@wintersteiger.com
Easyrent Support
Telefonen (801) 924-5730
ezsupport@wintersteiger.com
Cecil Cadwell | Easyrent
Telefonen (801) 924-5722
Mobil (802) 279-2869
FAKS (802) 496-6164
cecil.cadwell@wintersteiger.com
Trever Hinckley | Easyrent
Telefonen (801) 924-5703
Mobil (801) 910-0134
FAKS (801) 355-6541
trever.hinckley@wintersteiger.com
Nikki Brown | Easyrent
Telefonen (801) 924-5731
Mobil (801) 558-6323
FAKS (801) 355-6541
nikki.brown@wintersteiger.com
Brian Manecke | Easyrent
Telefonen (801) 384-3322
Mobil (385) 237-9196
FAKS (801-) 355-6541
brian.manecke@wintersteiger.com
Peter Englert | Technical Support & Training
New England and Mid-Atlantic
Telefonen (860) 218-3612
peter.englert@wintersteiger.com
Mason Rickert | Technical Support & Training
Midwest
Telefonen (612) 819-0022
mason.rickert@wintersteiger.com
Greg Coulter | Technical Support & Training
Pacific Northwest
Telefonen (503) 917-9360
greg.coulter@wintersteiger.com
Brent Amsbury | Technical Support & Training
All other Territories
Telefonen (435) 513-0672
brent.amsbury@wintersteiger.com
Ryan Eittreim | North America Sales Director
Telefonen (801) 924-5716
Mobil (208) 720-2767
FAKS (801) 355-6541
ryan.eittreim@wintersteiger.com
Customer Service BOOTDOC & HOTRONIC
Telefonen (800) 621-1657
mailbox@wintersteiger.com
Matt Cassidy | Sales Rep Pacific Northwest
AK, WA, OR, ID, MT
Telefonen (206) 979-5721
Mobil (206) 979-5721
FAKS (425) 828-0606
matt.cassidy@comcast.net
Steve Baugh | Sales Rep Pacific Central
N. CA, N. NV
Mobil (530) 545-0069
steve.baugh@gmail.com
Steve Brock | Sales Rep Pacific Southwest
S.CA, AZ, S.NV.
Mobil (562) 682-3164
stevebrock2@verizon.net
Vinny Principe | Sales Rep Intermountain
UT, W.WY
Telefonen (307) 733 -5571
Mobil (307) 413-1565
FAKS (307) 733-0721
vinny@bresnan.net
Hardy Bodenheimer | Sales Rep Rocky Mountain
CO, NM, E.WY
Mobil (970) 376-4465
benchmarksales@hotmail.com
Bill Ehmke | Sales Rep Western Great Lakes
ND, SD, NB, MN, IA, MO, UP, WI, IL
Telefonen (952) 936-0272
Mobil (612) 812-9822
FAKS (952) 936-0279
billehmke@comcast.net
Ray Skelton | Sales Rep Eastern Great Lakes
MI, IN, OH
Mobil (517) 290-0571
FAKS (517) 381-0465
rayskelton@sbcglobal.net
Peter Goodell | Sales Rep New England
ME, NH, VT, MA, RI, CT
Telefonen (603) 224-6098
Mobil (603) 545-1486
FAKS (603) 225-9822
peter@petergoodell.com
Rob Haggerty | Sales Rep Upper Mid Atlantic
NY, W.PA
Telefonen (585) 461-4657
Mobil (585) 261-1209
robhaggerty@frontiernet.net
Rick Cherashore | Sales Rep Lower Mid Atlantic
Metro NY, NJ, DE, E.PA
Mobil (610) 573-6084
ricec@aol.com
Mike Lamb | Sales Rep Southeast
MD, VA, WV, KY, TN, NC, SC, GA, AL, MS, FL, DC
Telefonen (828) 263-0005
Mobil (770) 335-2850
FAKS (828) 263-0006
mlamb777@aol.com
Dette nettstedet benytter informasjonskapsler. Du finner mer informasjon om dette samt om rettighetene som bruker i personvernerklæringen vår. Klikk på "Jeg godtar alle informasjonskapsler" for å akseptere alle informasjonskapsler (inkludert fra tredjeparter) og for å besøke nettstedet vårt direkte, eller klikk på "%Innstillinger for informasjonskapsler" for å administrere informasjonskapslene selv.
Innstillinger for informasjonskapsler

Her kan du se eller endre innstillingene for informasjonskapsler for forskjellige verktøy som brukes på dette domenet og dets underdomener.

Teknisk nødvendige informasjonskapsler for grunnleggende funksjoner på nettstedet. En * viser et mulig prefiks eller suffiks.
Disse informasjonskapslene lar deg bruke bestemte områder. En * viser et mulig prefiks eller suffiks.
Du kan definere innstillingene for målrettede informasjonskapsler her.